БлогоДень 2008

· 2 коментарів

Сайт БлогоДня

Сьогодні, 31 серпня світова блогосфера святкує БлогоДень. Вже 4-ий раз блогери всього світу публікують спеціальні записи, в яких розповідають про 5 інших цікавих блогів, які вони недавно знайшли. Такий собі різновид флешмобу. Це свято мені дуже сподобалось і я радо приймаю в ньому участь.

 1. Блог Виспянського Ігоря
  Блог оновлюється рідко, зате кожна стаття написана дуже старанно, з глибоким проникненням в суть проблеми. Цей стиль мені нагадує твори письменника Станіслава Лема — грубий, важкий на читання текст, але дає привід пороздумувати. От що значить математик-статист. Тематика — переважно веб-технології.
 2. Новоставський
  Особистий блог. Автор цікавиться фотографією і Лінуксом.
 3. Час зважати
  Найкращий сайт про охорону довкілля, який я коли-небудь зустрічав. Дійсно цікаво, корисно, переконливо і, головне, близько до нашого буденного життя. Більшість подібних сайтів дають академічні чи напівакадемічні відомості про екологію, в кращому разі, новини про те, що сталося поганого (наскільки збільшились викиди парникових газів, скільки розтануло льодовиків). На «Час зважати» є ще й рішення, що ж треба робити. Деякі з них можна застосувати в побуті, наприклад, використання енергозберігаючих лампочок. Справжнє вікно в світ охорони довкілля. Ще хочу відмітити хороший дизайн, продуманий до дрібниць.
 4. G3D’s blog
  Особистий блог G3D.
 5. Mixa-Blog
  Особистий блог. Автор — музикант-початківець, отже, цікавиться музикою і, взагалі, мистецтвом.

Зі святом!

Тег Technorati: BlogDay2008.
Докладніше про теги Technorati. Симпатична технологія.

Категорія: Некатегоризовано

Коментарі (2)RSS-стрічка коментарів

 1. Коля Шлапак коментує:

  wow) не сподівався зустріти свій молодий блог в огляді цікавиз блогів до Дня блогів. Дякую, приємно) Про Ваш блог дізнався з Блоготижня. Додав у GoogleReader ще до того, як побачив згадку про свій блог. ) Сподобалось, що розкриваються нестандартні теми – це завжди цікаво. Буду слідкувати за оновленнями.

 2. virua коментує:

  ” … грубий, важкий на читання текст …”
  Такий вже важкий для читання :)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>