6 причин, чому війна в Україні буде

· 6 коментарів

Недавні події в Грузії змушують задуматися над майбутнім України. Я вважаю, що грузинська війна має дуже велике значення для нашої молодої демократії (хто б і що там не говорив, а Україна все-таки демократична держава).

1 причина

Україна, як ніяка інша держава посткомуністичного простору схожа на Грузію. Тільки у нас відбулися демократичні революції майже в один і той же час.

2 причина

Агресія Московії не зіткнулася із спротивом НАТО, ООН чи ще якоїсь міжнародної організації. А у 1999 році НАТО швидко виконало свою функцію і відгукнулося на конфлікт у Косово. З усіх західноєвропейських держав тільки президент Франції Нікола Саркозі активно бере участь у вирішенні конфлікту. Девіз теперішньої міжнародної політики: «Моя хата скраю — я нічого не знаю». Чи заступляться за Україну США і Західна Європа? Вони хотіли б помогти, але не підуть на погіршення стосунків з Московією. Наші надійні союзники — це тільки Польща і країни Прибалтики, які не хочуть поширення впливу Московії до своїх кордонів.

3 причина

Багато українців надіються, що 46-мільйонна держава зможе сама за себе постояти. Це міф. В України немає сильної армії. Бюджет нашої армії тільки в два рази більший, ніж бюджет грузинської. На одного грузинського солдата витрачається в 5 разів більше грошей, ніж на нашого. Основа українського озброєння — це зброя 80-их років. Московські ракети легко можуть досягти аж до Ужгорода. Таким чином, «миротворча операція» в Україні не буде важкою.

4 причина

Московія вже висуває Україні необґрунтовані звинувачення, наприклад, у продажі зброї Грузії.

5 причина

Приводом для війни у Грузії був захист московських громадян, що живуть у Південній Осетії. Приводом для війни в Україні може стати їх захист у Криму. Неофіційні організації роздають московські паспорти усім бажаючим. В Севастополі таких уже 50%, а в середньому по Криму 10%.

6 причина

На війну за Грузію піднявся весь її народ. В Україні опозиція не підніметься. Інтереси багатьох українських політиків занадто вузькі, щоб думати про захист Батьківщини. До речі, чиєї Батьківщини, якщо українців по національності у Верховній Раді менше половини?

Надіюся, здоровий глузд у світі переможе і через років двадцять я буду голосно сміятися над параноєю цього посту.

UPD: Автокоментар у запису Історія незалежної України. Частина 7. Додаток. Як я ставлюся до цієї небезпеки у липні 2009.

Категорія: Війна в Грузії

Коментарі (6)RSS-стрічка коментарів

 1. Sidirom коментує:

  Шоста причина не може бути перед початком війни, це вже буде під час війни (якби вона була). А в загалі я думаю війни не буде.

 2. chugylo коментує:

  Третя причина також формально почне діяти під час війни. Але справа в тому, що найкраща провокація агресії — це беззахисність жертви.

 3. ivanko коментує:

  Шановний колега ( дитинстві сильно стукнувся головою. Автор використовує Linux + Mozilla Firefox і думає, що це — добре.) Війни не буде тому що:Україна не Грузія, окрім великої кількості легко вражаємих, фактично ніяк незахищених, складів боєприпасів, ми маємо величезну кількість техногенно небезпечних об’єктів ( наприклад неподалік від мене розташоване підприємство хімпрому, на якому ще з радянських часів зберігається не утілізованими тони фосфору. Я не спеціаліст з хімії, але завдячуючи невеличкій аварійці на тому об’єкті, добре знаю про те, як утворюється фосфорний ангідрід ). Тож спроба знищити промисловий потенціал, як це робила Росія у Грузії, або США у Сербії призведе до масштабної екологічної катастрофи. Воювати буде нікому.
  Є й інші причини. Наприклад, АЕС.

 4. Смерть москалям!!! коментує:

  Слава Україні-Героям Слава!!!
  Слава величним Козакам-смерть клятим москалям!!!
  Колись Козаки у війнах перемагали москалів!!!
  І ми переможемо!!!
  Хочу на війну!!!!!!!!!!!!Різати клятих москалюг!!!=)))

 5. joni407 коментує:

  Війни небуде!!!!!!!!!!!!

 6. 111111 коментує:

  бачив по 24 каналі росії показували ставропольський край, там росіяни плачуть і виїзджають в світ за очі, хто-куди із благодатної землі, переважно на північ, що там потеряли.
  росія не може захистити своїх граждан від кавказу, приїхали.

Трекбеки і пінгбеки

 1. Блог Чугила » Архів блогу » Виправдання вживання слова «москаль»

  [...] попередньому пості 6 причин, чому війна в Україні буде я користувався етнонімами «москаль» і «Московія». [...]

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>