Про блог

· 4 коментарів

Я пишу в цей блог, щоб розвивати себе, світ і оточуючих. На початку існування блогу я писав «для себе». Але пізніше до мене прийшло усвідомлення, що важлива не тільки якість думки, яка міститься в тексті, але й вплив, який ця думка чинить на читача. Записи стали більш читачеорієнтованими. Якщо ідея має малу цінність для читача, то написання і публікація на її основі статті відкладається на невизначений термін на користь інших ідей. А ідей вистачає завжди. Стараюсь, щоб переважна більшість записів мала потенційний інтерес для переважної більшості читачів.

Конструктивна критика і провокація на дискусії (не холівари) вітається. Модерація коментарів м’яка, але й не дуже потрібна, тому що коментатори тут хороші.

RSS блогу: http://chugylo.org.ua/?feed=rss2

Контакт: . Більше на сторінці «Про автора/Контакт».

Коментарі (4)RSS-стрічка коментарів

 1. Ґвинтик коментує:

  привіт, видали будь ласка мій останній запис з http://chugylo.org.ua/2008/08/26/bloher-pyshetsya-cherez-he/ , трохи недобачив :)

 2. my3uka коментує:

  Не рідко зустрінеш в неті такий блог. Хфайно ти тут тиснеш пальцями по клавішам.

  Еколог……та злосно….

  В мене від бухгалтера хібащо один деслом залишився….

 3. FireStar коментує:

  Шкода давно нічого не писав.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>