Про автора

Привіт! Мене звуть chugylo! Мені 19 років, я студент, живу в Рівному. Не знаю як вам, але мені завжди було легше запам’ятати людину з Мережі, якщо я знав її географічні координати. Сьогодні я почав писати блог. Ідея завести блог з’явилася вже давно, але тільки тепер вона дозріла остаточно. Часто мені в голову приходили різні цікаві думки, які довго крутилися самі по собі поки не зникали. Явно поганий спосіб розкриття своїх талантів. Все, що я сам собі понапридумував могло б зацікавити і стати корисним для інших, безмежної інтернет-спільноти, а не обмеженого кола знайомих, які не завжди цікавляться тим, що цікаво мені.

Спочатку я почав дописувати в українську Вікіпедію. Перша стаття, з висоти теперішнього досвіду, вийшла страшненька, а потім навчився писати грамотніше. Сподіваюся це мені тут дуже знадобиться. Але особисті ідеї так і залишалися незаписаними і губилися. Мені було тісно в рамках правил Вікіпедії, нейтральності, заборони «оригінальних досліджень». А писати хотілось…

Останнім, що навернуло мене завести блог, був успіх українських блогів, таких як Українська блогосфера чи Монетизація блога. Ці люди, на мою думку, роблять дійсно хороші справи.

Ще раніше я створював сайти і вивчав HTML, CSS і PHP, але без написання якого-небудь серйозного текстового контенту. Тому тепер створення окремого сайту, встановлення двигуна Wordpress та інші технічні питання далися мені легко. Хотілося як можна швидше все зробити і перейти, нарешті, до вільної творчості.

Про що буду писати? Маю три основних напрямки:

  • Філософські, філософсько-політичні, історичні статті.
  • Статті про Лінукс і документація до нього. Документація буде поширюватись під вільною ліцензією GNU Free Documentation License. Таким чином, блог трохи виходить за межі свого жанру.
  • Те, що якраз підходить під жанр блогу.

Але я не збираюся робити якісь чіткі плани, а просто буду писати як слід.

Сподіваюся, і відвідувачам, і мені блог буде цікавим. Зі мною завжди можна зв’язатися, написавши на мейл chugylo[antispm]gmail.com.

Коментарів нема

Написати коментар

Трохи про себе
Коментар