2011–2013 — 3 роки неспокою і революцій

· · 4 коментарів

У черговий раз пересвідчився, що ідея схожа на вишеньку при дорозі: з’їсть не той, хто першим побачив, а той, хто першим зірвав.

Занадто довго виношував ідею статтю про 11-річний сонячний цикл. Поки на Текстах не написали попереду мене: докладно і з ілюстраціями. Тому пишу коротко.

Завершується 11-річний сонячний цикл. Чекаємо відповідних наслідків: революції, бунти, повстання, гоніння. У людей приглушується інстинкт самозбереження, збільшується агресивність і підсилюється стадний інстинкт.

Тому у мене росте надія, що в наступні 3 роки в Україні нарешті почнуть розв’язуватись дві проблеми: відсутність лідера і слабкість громадянського суспільства. Але й страшно: чи вирішиться це безкровно? Навряд чи.

Категорія: Різне

Коментарі (4)RSS-стрічка коментарів

 1. yooll коментує:

  Як на мене, 11 років дещо “за вуха притягнуто”. Багато важливих подій відбувається і поза цими піками.

  • chugylo коментує:

   Багато, але менше, ніж у «спокійні» роки. У цьому і вся суть.

   • yooll коментує:

    Щоб це стверджувати, треба провести масштабне дослідження: взяти всі історичні події, наприклад, за кілька століть, присвоїти кожній певний коефіцієнт важливості (перед цим розробити систему оцінювання), а потім вже рахувати суму на кожен із 11 років циклу. Після цього можна щось стверджувати. А так – це просто висмикнуті потрібні факти.

    • chugylo коментує:

     Це було зроблено ще 90 років тому Олександром Чижевським. За посиланням у статті така статистика є. Інша справа, чи об’єктивна вона. Я вважаю, що так.

     Але це не просто кількісні хвилі, але і якісні. Насамперед якісні і пов’язані із певним психологічним настроєм: агресією, рішучістю, домінуванням емоцій над розумом.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/u801826201/public_html/wp-includes/functions.php on line 3509