2 горе-політика — 3 гетьмани

· · 3 коментарів

Вчора (23 жовтня) дивився політичне шоу «Шустер Live». Про більшість політиків писати зовсім не хочеться — їм треба діагноз ставити, а не критикувати. Тому пишу про «трьох гетьманів»: Олега Тягнибока і Анатолія Гриценка.

Висловився Тягнибок, потім Гриценко і я побачив, що їх цілі дуже схожі. Різниться тільки підхід до справи. Тягнибок більший акцент ставить на досягненні свободи і справедливості, як націоналіст, в першу чергу для українців. А Гриценко — на матеріальних благах, як ліберал, для всіх. До речі, що ви подумали, коли я описав різницю між ними? На Гриценкові слова Тягнибок відповів нищівною критикою. Виявляється, у нього і у ВО «Свободи» є своє уявлення про майбутнє країни, свій проект Конституції і своє все. Що є цілком нормально і логічно, враховуючи відчутну ідеологічну розбіжність між ними. Але розбіжності між Тягнибоком і типово олігархічними політиками ще більша, достатньо велика, щоб бути принциповою. Чому тоді Гриценко отримав таку ж саму дозу критики, як і всі інші в залі, включно з комуністами, першими ворогами правих? Немає ніякої градації, а є тільки дві крайності: свої і чужі. Згадується історичний факт, що бандерівці не дуже мирилися із іншими українськими патріотичними організаціями. Спочатку вони не знайшли спільної мови із мельниківцями, а потім із «Поліською Січчю». Минуло більше півстоліття, а український націоналізм лишився таким самим. Хоча й Гриценко не схильний до єднання, а любить робити усе сам, за йому одному відомим планом і нікому не довіряючи.

Так що ж ви подумали? Що один із них кращий за іншого? Тоді я вас вітаю, ви істинний українець із характерною для нашої нації тягою знайти крайнього, винного у ваших бідах, бідах народу, світу і так далі з високою густиною абстрактних слів. Хоча дехто може й помітив, що ці «три гетьмани» добре доповнюють один одного. Що вони, об’єднавшись і з благословенням народу, можуть бути ефективними лідерами, врятувати країну, працювати для неї насправді, а не на словах. Може й не дуже ефективними, але з ідеальними поки не склалося. Якщо не приймемо таких, яких маємо, то знову скотимось до руйнівної відсутності градацій.

P. S. Слава Україні!

Категорія: політика

Коментарі (3)RSS-стрічка коментарів

  1. Я політикам не вірю. Адже всі вони брешуть!

  2. chugylo сказав:

    Політики не для того, щоб їм вірити або не вірити. Принаймні у 21 столітті.

  3. maque сказав:

    Я пропоную цього кандидата. Він не бреше

    http://www.youtube.com/watch?v=vHGwYEFo3OQ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *